Pastatų šiltinimas poliuretanu | Šiltinimo Meistrai
Slide background
Slide background

PAR MUMS

Mēs konsultējam, Jūs izlemjat

Uzņēmums SIA Delago Vācu koncerna BASF oficiālais pārstāvis, kopš 2011. gada strādājam visās Baltijas valstīs. Piedāvājam augstas kvalitātes poliuretāna produktus – slēgto un atvērto poru izolācijas putas “Elastospray”, virsmu aizsardzības pārklājumus Elastocoat, dekoratīvo akmens segumu saistvielas Elastan (www.akmenskilimas.lt), kuras izmanto ceļiem, pagalmiem, terasēm, u.c.

Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumus tikai ar BASF ražotajiem produktiem, uzņēmuma darbinieki atbilst gan ražotāja, gan Baltijas valstu likumu un kvalifikācijas prasībām. Turklāt uzņēmuma speciālisti tiek pastāvīgi mudināti padziļināt tehniskās zināšanas un pilnveidot praktiskās iemaņas, lai klientam nodrošinātu ne tikai kvalitatīvu produktu, bet arī kvalificētu darbu.

UAB Delago dod priekšroku nevis „pārdošanai par jebkuru cenu“, bet gan pilnvērtīgām un noderīgām klientu konsultācijām. Katrs klients, kurš mums piezvana var saņemt praktisku informāciju par produktiem, to pielietojumu, ieteikumus, kuru pamatā ir optimāli kvalitātes, efektivitātes un naudas vērtības aprēķini.

Šobrīd PU Elastospray poliuretāna putas, kurām ir visaugstākie fizikālie parametri pasaulē, ražo Vācijas uzņēmums BASF, kurš ir līderis ne tikai Eiropas ķīmiskajā rūpniecībā, bet arī viens no vadošajiem ķīmisko produktu ražotājiem pasaules mērogā. Uzņēmums darbojas kopš 1865. gada, tirgū ir nostiprinājies kā kompetents, inovatīvs, uzticams, augstas kvalitātes produktu ražotājs un piegādātājs. BASF grupai pieder vairāk nekā 170 meitasuzņēmumu, un tā nodarbina vairāk nekā 110 000 cilvēku.

PU Elastospray putu tehnoloģija pirmo reizi tika ražota un plaši izmantota vairāk nekā pirms četrdesmit gadiem. Putu ražošanas tehnoloģija un ķīmiskais sastāvs tiek pastāvīgi pilnveidots, lai saglabātu visaugstākās kvalitātes, ilgstoša, ekoloģiska un visefektīvākā produkta nosaukumu.

Informācija:
BASF grupa 2013. gadā mainīja izsmidzināmo putu nosaukumu no Elastopor uz PU Elastospray.

Šiltinimo meistrų® reklāmas video

© 2024

UAB DELAGO | Visas tiesības paturētas – Privātuma politika

Mēs strādājam kopš 2011 gada